Wulkanizacja Nowy Targ

biuro@wulkanizacjanowytarg.pl
(18) 266 98 12

Kalibracja czujników ciśnienia w oponach

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo czujniki kontroli ciśnienia w ogumieniu. Układ monitorowania ciśnienia powietrza w oponach, ostrzegający kierowcę o nagłym spadku bądź wzroście ciśnienia w kole, jest już standardem w nowych samochodach kupowanych w salonie. W starszych modelach samochodów, istnieje możliwość zainstalowania tego systemu samodzielnie.

Nasza firma oferuje lokalnie sprzedaż czujników ciśnień Nowy Targ. Czujniki TPMS (Tyre Pressure Monitoring System / System Monitoringu Ciśnienia w Oponach) stanowią wyraźną zaletę dla użyteczności samochodu i jego eksploatacji. Pozwalają one ostrzec kierowcę zawczasu, gdy w wyraźny sposób cokolwiek będzie sie działo z oponami i zmieni się w nich ciśnienie. Może to sugerować zarówno uszkodzenie opony i uchodzenie powietrza, jak i problem z wentylem bądź ostrzec nas, abyśmy sprawdzili czy z danym kołem wszystko jest w porządku.

Poza sprzedażą w naszej firmie, oferujemy także usługę: kalibracja czujników ciśnień Nowy Targ, zarówno przy pierwszym montażu, jak i w trakcie eksploatacji i dłuższego użytkowania samochodu. TPMS pozwoli Ci na bezpieczną i komfortową jazdę. Poczuj się wolny i bezpieczny na drodze.

© Copyright 2015 - FHU Batkiewicz || Wykonanie Strony internetowe Nowy Sącz "U Ciwersa"
Wróć do góry