Wulkanizacja Nowy Targ

biuro@wulkanizacjanowytarg.pl
(18) 266 98 12

Wymiana opon

Firma FHU Batkiewicz zajmuje się montażem i wymianą opon. U nas proces ten przeprowadzisz szybko i bezproblemowo, a usługa zostanie wykonana sprawnie, rzetelnie i fachowo.

Montaż i wymiana opon musi bowiem zostać odpowiednio przeprowadzona, gdyż prawidłowość tej czynności może mieć znaczący wpływ na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów auta, a także na bezproblemowe funkcjonowanie opony.

Podczas wymiany opon dokładnie sprawdza się zarówno stan opony, jak i głębokość bieżnika. Ponadto specjalista kontroluje stan śrub, a także oczyszcza piasty kół zanim założy felgi na opony. Przy okazji dokonywane są również inne czynności, które składają się na cały proces wymiany opon.

Niezwykle ważnym czynnikiem podczas montażu opon jest dokładne przestrzeganie zaleceń producenta, wiąże się to przede wszystkim z bezpieczeństwem oraz poprawnym funkcjonowaniem koła. Nie bez znaczenia jest również właściwy dobór odpowiednich do danego auta opon i felg oraz jakość montażownic.

W naszej firmie dysponujemy dobrym, nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym personelem, co zapewnia precyzyjność usługi, która może być wykonana w krótkim czasie. Dzięki czemu klient nie musi długo czekać, a jakość wykonanej pracy jest na wysokim poziomie.

Zapraszamy do Nowego Targu na wymianę opon.

© Copyright 2015 - FHU Batkiewicz || Wykonanie Strony internetowe Nowy Sącz "U Ciwersa"
Wróć do góry