Wulkanizacja Nowy Targ

biuro@wulkanizacjanowytarg.pl
(18) 266 98 12

Przechowywalnia kół i opon

Przechowywanie opon może stanowić spory problem. Nie każdy bowiem posiada garaż, piwnicę lub balkon, czy też inne miejsce, gdzie może składować opony na zmianę. Ponadto samo przenoszenie zabrudzonych opon oraz ich wożenie co sezon do punktu wymiany jest niezbyt komfortowe i wymaga czasu oraz użycia siły.

Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferujemy usługę, która z pewnością ułatwi Państwu życie. Jest to przechowywalnia opon, która mieści się w naszej siedzibie w Nowym Targu.

W naszej przechowywalni opon, zmagazynujemy Państwa opony do następnej sezonowej zmiany (czy to letniej, czy to zimowej). Teraz już nie trzeba będzie za każdym razem wozić opon w bagażniku w tę i z powrotem. Będzie można po prostu przyjechać i wymienić na opony, które znajdują się u nas na miejscu, w naszym specjalnym magazynie.
Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo przechowywanych u nas opon i felg oraz odpowiednie ich oczyszczenie i magazynowanie, z zachowaniem wszelkich wymogów technicznych, a także ściśle przestrzegając zaleceń producenta.

© Copyright 2015 - FHU Batkiewicz || Wykonanie Strony internetowe Nowy Sącz "U Ciwersa"
Wróć do góry