Wulkanizacja Nowy Targ

biuro@wulkanizacjanowytarg.pl
(18) 266 98 12

Wyważanie kół motocyklowych

Oferujemy także usługę wyważania kół motocyklowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów korzystamy z profesjonalnych maszyn, które posiadają innowacyjne i nowoczesne rozwiązania technologiczne, tak, aby usługa wykonywana była w jak najkrótszym czasie, a samo wyważenie kół było niezwykle dokładne i prawidłowe.

Takim urządzeniem jest ProBike Modul STANDARD marki HAWEKA. Producent maszyn stale wprowadza w swoich produktach nowe ulepszenia techniczne, aby nadążyć nad ciągłymi zmianami na rynku opon motocyklowych i zadowolić oczekiwania fanów motoryzacji. Dzięki temu stosując profesjonalny sprzęt można uzyskać precyzyjne wyniki wyważania. Jak zapewnia firma Haweka, uchwyt do wyważania kół motocyklowych Pro Bike był w ostatnim czasie ciągle modernizowany oraz poprawiany, co może świadczyć o jego wysokiej wydajności i użyteczności. 

 

Wyważanie kół motocyklowych wykonujemy w naszej siedzibie, która znajduje się w Nowym Targu. U nas otrzymasz kompleksową usługę w krótkim czasie. Zapewniamy wysoką jakość usług i fachowe doradztwo.

© Copyright 2015 - FHU Batkiewicz || Wykonanie Strony internetowe Nowy Sącz "U Ciwersa"
Wróć do góry